KONST / Litografier / Färglitografi 16107041
*
nr 1610 7041
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad, numrerad 145/250. Färglitografi. Bladets mått: 45x56cm, oramad
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2024
kl 20:44:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 14:35:06
1
100 kr
1/4 20:35:33
2
150 kr
1/4 20:37:38
1
200 kr
1/4 20:39:20
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige thage nordholm
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:51
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:08
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:28
*
Thage Nordholm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
nr 1610 7041
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad, numrerad 145/250. Färglitografi. Bladets mått: 45x56cm, oramad
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/4 14:35:06 | 1 | 100 kr |
1/4 20:35:33 | 2 | 150 kr |
1/4 20:37:38 | 1 | 200 kr |
1/4 20:39:20 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige thage nordholm
-
7365 Färglitografi
2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:51 -
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:08 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:28